LIETUVIŠKI DRABUŽIAI LAISVALAIKIUI VISAI ŠEIMAI

Sveiki!

Džiaugiamės, kad apsilankėte Stylish Paw namuose.
Aš esu Rasa Stasionienė - įkūrėja, bei kūrėja :)

Ženklas gyvuoja nuo 2014 metų rugsėjo mėnesio. Įsikūrėme labai jauni, maži ir niekam nežinomi. Tačiau iš tiesų daug dirbome ir šiandien esame stipriai iššiplėtęs ir žinomas gatvės mados ženklas Lietuvoje.

WHERE FASHION MEETS FAMILY

Kuriant, dirbant ir plečiantis, mūsų devizu tapo frazė "Where fashion meets family". Kuriame vienodus laisvalaikio stiliaus drabužius visai šeimai ir visoms kartoms. Nuo anūkų iki senelių!!!

Stylish Paw drabužių išskirtinumas - gyvūno pėdutė. Pėdutė drabužiui suteikia žaismingumo. Tu nebūtinai turi laikyti namuose šunį ar katę, bet mėgti gyvūnus - privalai :) Visada sakoma, jog gyvūnus myli tik geri žmonės. Tokiems mes ir kuriame.

Visa mano kūryba įtakojama mano pačios gyvenimo. Kūrybos pradžioje buvo tik moterys su Pėdute. Atsiradus vaikams, gimė noras pasipuošti visiems kartu. Mano gyvenimo prasmė - šeima, aistra - kelionės. Semiuosi visus imanomus pojūčius, kad galėčiau perteikti praktiškumą, stilių, patogumą, bei žavesį ir Jums, bei Jūsų šeimoms, ar draugams! Juk susiderinti mėgsta visi!

Jūsų R.S.